[rev_slider alias="uvodni-slider"]

O mně

Jmenuji se Ondřej Drápela. Jsem mladý začínající podnikatel pracující jako OSVČ. Díky tomu, že tento obor je mým aktivním příjmem, jsem schopen svým klientům realizovat zakázky vždy spolehlivě a ve velmi krátkém časovém úseku. Nemám problém se pokusit o realizaci všech Vašich požadavků.

Mám vystudovanou Střední průmyslovovou školu elektrotechniky a informatiky v Ostravě a celý život jsem aktivním sportovcem. Mezi mé největší koníčky a zájmy patří především fotbal, ale rád se věnuji i jiným sportům.

JAK PROBÍHÁ VYTVOŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY ?

SETKÁNÍ S KLIENTEM A KONZULTACE POŽADAVKŮ
NÁVRH GRAFIKY WEBDESIGNU A IDEÁLNÍ STRUKTURY WEBU
VYTVOŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY A PŘÍPRAVA PRO PŘEDÁNÍ
PŘEDÁNÍ HOTOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK

Responzivní webdesign je základem úspěšného webu

Nepřicházejte o zákazníky z tabletů a mobilních telefonů

Responzivita je přizpůsobující se vzhled stránek pro mobilní zařízení, kterou ocení nejen Vaši návštěvníci, ale v dnešní době i vyhledávače, které responzivní weby upřednostňují.

Poslední průzkumy společnosti NetMonitor ukazují, že od ledna 2015 brouzdá a nakupuje na českém internetu pomocí mobilního zařízení 4 012 580 uživatelů. Více jak 20 % vyhledávání na Google je uskutečněno skrze mobilní zařízení. Téměř 26 % emailů je otevřeno na mobilech, 10 % na tabletech. Co z toho vyplývá pro Vás? Potřebujete mobilní web.

Máte jakýkoliv dotaz ?

kontaktujte mne pomocí formuláře a já Vám rád odpovím v nejbližším možném termínu

12 + 5 =