ODMARKETING.cz

Tvorba webů/ESHOPů a on-line marketing 🙋🏻‍♂️

Tvoříme funkční a moderní webové stránky již řadu let. Díky získaným zkušenostem viz. naše reference víme přesně, co by mělo na webu být a jak by web měl vypadat. Pokud jste nová začinající firma a nemáte klientskou základnu, rádi Vám poskytneme také služby v oblasti on-line marketingu.

CO UMÍME

Tvorba webových stránek/eshopů

a on-line marketing 👨🏻‍💻

Nemáte doménu a webhosting?

Chtěli byste web, ale nemáte doménu a webhosting? O vše se postaráme. Vytvoříme Vám také firemní emailové adresy a nastavíme HTTPS zabezpečení stránek.

Webdesign a kompletní tvorba webových stránek

Vytvoříme pro Vás webdesign a sestavíme funkční webové stránky na základě Vašich podkladů a požadavků. Stránky si budete také moci sami administrovat.

Nemáte dostatek objednávek/poptávek?

Nejste vidět ve vyhledávací síti a potřebovali byste zvýšit „provoz“ na Vašem webu/eshopu? Dokážeme Vám pomoci díky PPC kampaním na Googlu i Seznamu!

Moderní doba vyžaduje sociální sítě!

Jedním ze základních kamenů v dnešní době jsou sociální sítě. Dokážeme Vám pomoci jak se správou obsahu, tak správou kampaní na soc. sítích!

VÝKONNOSTNÍ PPC REKLAMA

Našim hlavním směrem je výkonnostní PPC reklama 👆🏼

Za PPC reklamou na Googlu, Seznamu nebo Facebooku stojí kolega David Bouda, který v oblasti on-line marketingu působí přes 10 let a prošel již několika agenturami, spolupracoval s freelanceri i společnostmi. Má zkušenosti se spoustou eshopů i webů, kde pomáhal s online marketingem, PPC kampaněmi nebo SEO.

Při jeho práci dbá na tyto 3 faktory:

  1. Kvalitně odvedená práce
  2. Komunikace s klientem
  3. Vyhodnocení efektivity

Spolupráce s námi pro Vás bude radost!

PROJEKTY / REFERENCE

Spokojení klienti 🤝

S těmito klienty, či projekty  jsem spolupracovali nebo ještě stále spolupracujeme. Spolupráce probíhá/la v oblasti jak vývoje nového webového prostředí v podobě webových stránek, nebo eshopu, tak v oblasti on-line marketingu v kooperaci s interními týmy.

Kontakt

Začněme již dnes ✌🏼

Poptávka

Nezávazný poptávkový formulář

Kontaktujte mne jednoduše pomocí poptávkového formuláře.

Pokusím se Vám odpovědět zpět emailem nebo telefonicky nejrychleji, jak jen to bude možné 🙌🏼.

* povinná pole

12 + 14 =