ODMARKETING.cz

Tvorba webů/ESHOPů a on-line marketing ??‍♂️

Tvoříme funkční a moderní webové stránky již řadu let. Díky získaným zkušenostem viz. naše reference víme přesně, co by mělo na webu být a jak by web měl vypadat. Pokud jste nová začinající firma a nemáte klientskou základnu, rádi Vám poskytneme také služby v oblasti on-line marketingu.

CO UMÍME

Tvorba webových stránek/eshopů

a on-line marketing ??‍?

Nemáte doménu a webhosting?

Chtěli byste web, ale nemáte doménu a webhosting? O vše se postaráme. Vytvoříme Vám také firemní emailové adresy a nastavíme HTTPS zabezpečení stránek.

Webdesign a kompletní tvorba webových stránek

Vytvoříme pro Vás webdesign a sestavíme funkční webové stránky na základě Vašich podkladů a požadavků. Stránky si budete také moci sami administrovat.

Nemáte dostatek objednávek/poptávek?

Nejste vidět ve vyhledávací síti a potřebovali byste zvýšit „provoz“ na Vašem webu/eshopu? Dokážeme Vám pomoci díky PPC kampaním na Googlu i Seznamu!

Moderní doba vyžaduje sociální sítě!

Jedním ze základních kamenů v dnešní době jsou sociální sítě. Dokážeme Vám pomoci jak se správou obsahu, tak správou kampaní na soc. sítích!

VÝKONNOSTNÍ PPC REKLAMA

Našim hlavním směrem je výkonnostní PPC reklama ??

Za PPC reklamou na Googlu, Seznamu nebo Facebooku stojí kolega David Bouda, který v oblasti on-line marketingu působí přes 10 let a prošel již několika agenturami, spolupracoval s freelanceri i společnostmi. Má zkušenosti se spoustou eshopů i webů, kde pomáhal s online marketingem, PPC kampaněmi nebo SEO.

Při jeho práci dbá na tyto 3 faktory:

  1. Kvalitně odvedená práce
  2. Komunikace s klientem
  3. Vyhodnocení efektivity

Spolupráce s námi pro Vás bude radost!

PROJEKTY / REFERENCE

Spokojení klienti ?

S těmito klienty, či projekty  jsem spolupracovali nebo ještě stále spolupracujeme. Spolupráce probíhá/la v oblasti jak vývoje nového webového prostředí v podobě webových stránek, nebo eshopu, tak v oblasti on-line marketingu v kooperaci s interními týmy.

Kontakt

Začněme již dnes ✌?

Poptávka

Nezávazný poptávkový formulář

Kontaktujte mne jednoduše pomocí poptávkového formuláře.

Pokusím se Vám odpovědět zpět emailem nebo telefonicky nejrychleji, jak jen to bude možné ??.

* povinná pole

12 + 4 =